Co na korzonki bez recepty łagodzi ból? Postaw na produkty z konopi!

Bóle popularnych korzonków są mocne, dokuczliwe i utrudniają funkcjonowanie, a medycyna konwencjonalna nie daje zbyt wielu szybkich oraz skutecznych metod leczenia. W związku z tym inaczej rwa kulszowa albo lumbago jest powodem sporego dyskomfortu. Na szczęście istnieją substancje, które mogą pomóc uśmierzyć ból. Do takich cudownych roślin należą między innymi konopie siewne.

Jakie są przyczyny bólu korzonków?

Bardzo intensywny ból w okolicy lędźwi może pojawić się niemal w każdym wieku. Oczywiście wraz ze starzeniem się organizmu to ryzyko sukcesywnie wzrasta, dlatego warto być szczególnie ostrożnym. Na pewno osoby, które chcą szybko podnieść ciężkie przedmioty i unoszą rzeczy, używając mięśni pleców, zamiast siły nóg, zdecydowanie mocniej są narażone na rwę kulszową. Podobnie osoby, które wiele godzin spędzają na siedząco w niewłaściwej pozycji, często wypracowują wadę postawy, skrzywienie kręgosłupa, a to ma pośredni wpływ na uciskanie poszczególnych nerwów na plecach i powoduje ból korzonków.

Takich czynności, które bezpośrednio lub pośrednio mogą powodować silne bóle pleców, często promieniujące na uda lub dłonie, jest sporo. Dlatego teraz skoncentrujmy się na tym, co na korzonki bez recepty, jest najbardziej skuteczne.

Jakie są sposoby leczenia bólu pleców?

Medycyna konwencjonalna ma jedynie kilka rozwiązań, które mogą okazać się skutecznie. Pierwszym krokiem jest odciążenie kręgosłupa, dlatego kilka dni powinno się spędzić na leżąco. Dodatkowo dla poprawienia samopoczucia lekarze zalecają stosowanie środków przeciwbólowych. W ten sposób, w zasadzie do momentu ustąpienia objawów, masz przyjmować medykamenty, które w dużych ilościach mogą mieć wpływ na pracę Twojego organizmu. W takim razie, czy istnieje alternatywne rozwiązanie?

Tak, lekarze w bardzo poważnych przypadkach rwy kulszowej, a także lumbago zalecają wykonanie zabiegu operacyjnego, który uwolni pacjenta od bólu pleców. Jednak tak drastyczna metoda jest stosowana rzadko. Istnieje dużo lepsze rozwiązanie, które opiera się na dobrodziejstwie natury.

Co na korzonki bez recepty? Wypróbuj produkty z konopi

Produkty wykonane z oleju z konopi zyskują w Polsce coraz większą popularność. Niektóre osoby mają jeszcze obawy, czy są to substancje o działaniu psychoaktywnym tak, jak słynne konopie indyjskie. Jednak na świecie istnieją różne odmiany tych roślin, a do produkcji suplementów diety, kremów i olejków wykorzystuje się głównie konopie siewną, która jest pozbawiona substancji wpływających na Twoją świadomość.

Natomiast zawiera ona wszystkie inne składniki, które mają pozytywny wpływ na Twoje ciało. Przede wszystkim regularne stosowanie olejków z konopi sprawia, że mięśnie są bardziej rozluźnione, Ty odczuwasz dużo większy relaks, a to może zdecydowanie przyspieszyć proces regeneracji organizmu. Istotne jest również to, że praktycznie wszystkie produkty o takim działaniu są dostępne w Polsce bez konsultacji z lekarzem. Teraz już wiesz, co na korzonki bez recepty może być alternatywą dla konwencjonalnych środków przeciwbólowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl